Kamila Romanow Weddings Team

O NAS

KAMILA ROMANOV

ZAŁOŻYCIELKA FIRMY
WEDDING PLANNERKA
TRENERKA

Wedding plannerka, założycielka firmy organizującej śluby, przedsiębiorczyni, autorka książki „Wasz Wymarzony Dzień”, autorka ebooka „Jak zostać wedding plannerką” pomysłodawczyni oraz trenerka szkoleń „Be the Best” dedykowanych branży ślubnej.

Przez ostatnie 2 lata przeszkoliła ponad 100 początkujących wedding plannerów. Ekonomistka i PR-owiec, wierząca w moc marki osobistej. Łączy swoją wiedzę, wykształcenie i 18 letnie doświadczenie w biznesie, aby wspierać szczególnie kobiety w rozwoju zawodowym. Nagradzana ślubna ekspertka, która wielokrotnie dzieli się swoją wiedzą w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych. Przez ostatnie prawie 8 lat zorganizowała ponad 100 ślubów i wesel, głównie międzynarodowych. Zachłanna wiedzy, rozwoju oraz mądrych ludzi z dobrą energią. Entuzjastka niezapomnianych uroczystości ślubnych. Bezapelacyjnie najbardziej kojący głos branży ślubnej w Polsce.

Daria Mucha

WEDDING PLANNERKA
WEDDING MANAGER
PERFEKCJONISTKA

Z wykształcenia prawniczka, z powołania organizatorka i wedding planner warszawa do zadań specjalnych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Uwielbia spełniać te najbardziej szalone marzenia par młodych, a jej głowa to istna kopalnia pomysłów.

W branży ślubnej działa aktywnie od lat – posiada doświadczenie jako wedding manager obiektu i na co dzień wykorzystuje swoją szeroką wiedzę w procesie planowania przyjęć. Absolutna perfekcjonistka, przywiązuje ogromną wagę do detali i jest świetnie zorganizowana. Dodatkowe wykształcenie w zakresie finansów sprawia, że precyzyjnie i sprawnie zarządza budżetem Klientów. Uwielbia fakt, że jest częścią tak ważnych i radosnych chwil życia par młodych. Jednym słowem petarda, której nieodzownym towarzyszem jest uśmiech!

ADRIANA GOŁASZEWSKA

KOORDYNATORKA
SOCIAL MEDIA MANAGER
STYLISTKA MODY

Uwielbia modę i piękno, a jednocześnie kocha planowanie i organizację. Przygotowywane przez nią szkolenia oraz sesje zdjęciowe są przemyślane, estetyczne i dopracowane w każdym calu.

Ekspertka w dziedzinie wizerunku, PRu i social mediów, które zdecydowanie są jej żywiołem. Koordynatorka przyjęć weselnych, podczas których nasze pary mogą liczyć na jej profesjonalizm i entuzjazm! Działa szybko i skutecznie, doskonale radzi sobie w sytuacjach, które inni nazwaliby kryzysowymi – błyskawicznie znajduje rozwiązania i gasi nawet największe „pożary”. Z wykształcenia prawniczka oraz managerka, ale ten drugi tytuł jest zdecydowanie bliższy jej sercu. Stawia na rozwój i nieustająco poszerza swoje kompetencje. Uwielbia swoją pracę i nie zamieniłaby jej na żadną inną!